Recenzje książek.

Book haul kwietniowy #2

Edytuj post
Jako że ostatnio na blogach pojawiło się dużo book hauli, to i ja dołożę swój. :)
Tak, wiem, że nie przeczytałam jeszcze wszystkich książek z poprzedniego stosu, ale co ja poradzę na to, że ciągle natykam się na inne książki, które akurat chcę przeczytać? Poza tym mam taką obawę, że jak się za nie zabiorę, to okaże się, że nie sprostały moim oczekiwaniom, a na razie cieszę się z tego, że po prostu są. Tak więc Flawia i ekipa z pierwszej części „Przeglądu Końca Świata” grzecznie czekają na półce, a my przyjrzyjmy się innym pozycjom, które zasiliły moją biblioteczkę. :)


I wcale nie jest tak, że powinnam teraz czytać lekturę szkolną.

Od góry:
 1. „Dom jedwabny”, Anthony Horowitz — przeczytane, recenzja powinna pojawić się w najbliższym czasie.
 2. „Tabula Rasa”, Kristen Lippert-Martin — już zrecenzowane. Kupiłam na poznańskich Targach Książki dla Dzieci i Młodzieży ze zniżką.
 3. „Labirynt Śniących Książek”, Walter Moers — z biblioteki, myślę, że zrecenzuję razem z pierwszą częścią, którą już skończyłam.
 4. „Samodzielne studia”, Joelle Charbonneau — kupione również na Targach za jedyne 20 złotych, już się nie mogę doczekać po niezłych „Testach”.
 5. „Deadline” i „Blackout”, Mira Grant — udało mi się skompletować „Przegląd Końca Świata”, teraz trzeba się już tylko zabrać za „Feed”. ;)
 6. „Tytus Groan”, Mervyn Peake — wyszperane w Arsenale znowu na przecenie — zapłaciłam tylko 10 złotych, choć to całkiem konkretne tomisko. Wygląda na to, że w ostatnich miesiącach byłam bardzo przedsiębiorcza. :) Nie słyszałam wcześniej o tej książce, ale wydaje się ciekawa.
I co, będziecie na coś czekać? :)

14 komentarzy

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O żadnej z książek niestety nie słyszałam :c
   A o czym jest ten 'Labirynt..'? I 'Tabula rasa'? Intrygujący tytuł ^^

   LimoBooks :)

   Usuń
  2. "Labirynt" i poprzednia część, "Miasto Śniących Książek" jest, najprościej mówiąc, książką fantasy o książkach. :) Nie chcę się teraz za bardzo rozpisywać, dokładniej spróbuję wszystko opisać w recenzji, którą najprawdopodobniej napiszę w przyszłym tygodniu.

   Usuń
  3. Zapomniałam dopisać, że link do mojej opinii o "Tabula rasa" znajduje się w poście. Generalnie jest to łacińskie określenie oznaczające niezapisaną tablicę.

   Usuń
 2. Ciekawi mnie ta "Tabula rasa...". Mam nadzieję, że uda mi się ją przeczytać. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam taką nadzieję, bo z książką spędziłam miły czas. :)

   Usuń
 3. Cóż, nie mam w planach żadnej z nich, choć zaciekawił mnie Deadline i Blackout ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam co do "Przeglądu Końca Świata" wysokie oczekiwania, więc mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie i na pewno po przeczytaniu napiszę recenzję. :D

   Usuń
 4. Przegląd końca świata znajduje się na moim Must have ;) Ale reszty książek (prócz ''Tabula rasa'', oczywiście) niestety nie znam, więc tym bardziej czekam na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, mam nadzieję, że jest na co czekać. ;)

   Usuń
 5. Bardzo fajny stosik. Z niecierpliwością czekam na recenzję "Labiryntu Śniących Książek". :) Ech, ja niestety przegapiłam tegoroczne targi... :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie nie ominęło cię aż tak wiele, byłam co prawda tylko w niedzielę, ale oprócz stanowiska YA! widziałam same wydawnictwa dziecięce.

   Usuń
 6. oj ukradłabym niemal wszystkie pozycje. :)
  miłego czytania.

  OdpowiedzUsuń

Będę bardzo wdzięczna, jeśli podzielisz się swoją opinią na temat posta. :)

© Agata | WioskaSzablonów.