Recenzje książek.

Drugie urodziny bloga

Edytuj post

Czy to może być prawda? Czy naprawdę Strona Pierwsza ma już dwa lata? Jestem naprawdę dumna z tego, że odpowiedź na te pytania brzmi: tak. Systematyczność nigdy nie była moją najlepszą stroną, więc świadomość, że projekt, który wymyśliłam sobie te dwa lata temu jeszcze dycha, jest naprawdę budująca. Oczywiście muszę być sprawiedliwa: nigdy nie było tak, że dodawałam posty co dwa dni, że ciągle coś się tu działo, ale chyba o to chodzi, żeby to, co robimy, sprawiało nam przyjemność, prawda? Ja właśnie to mogę powiedzieć. Kończąc myśl, cieszę się, że dotarłam do tego punktu, w którym jestem teraz i mam nadzieję, że następny rok da mi jeszcze więcej możliwości rozwoju.

W ciągu ostatniego roku napisałam 28 recenzji, w tym 8 minirecenzji. No dobra, wynik nie powala, przyznaję. Ale najwyraźniej takie były moje możliwości w minionym roku i oby następny prezentował się trochę lepiej. :) Chcę podziękować wszystkim, którzy czytali i komentowali moje posty, bo jest chyba wszystkim wiadome, że blog istnieje w takim samym stopniu dla autora, jak dla czytelników. Przesyłam wam wirtualne kawałki tortu!

6 komentarzy

 1. gratuluję i życzę systematyczności w kolejnych latach :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Powodzenia w dalszym blogowaniu, trzymam kciuki! ;)

  Czytanie Naszym Życiem

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! Życzę, aby udało Ci się sprawnie prowadzić bloga także przez nastepne lata :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawo :)
  Ale wiesz, jeśli coś się lubi, to systematyczność nie gra roli :) Więc dobrze wiedzieć, że lubisz tu być :)
  Ja nawet nie liczę, ile piszę recenzji, bo ja mam nadprodukcję...
  Ale fakt - nie chodzi o to, aby zaśmiecić sobie nie wiadomo jak bloga, ale o to, abyś ty była zadowolona z tego, co robisz i co na nim jest :) Nie ilość, a jakość :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Dwa lata Strony pierwszej to naprawdę świetny wynik, 28 recenzji to też super, a więc... tylko pogratulować i życzyć kolejnych lat tutaj spędzonych. :p I jeszcze większej ilości przeczytanych książek, ha! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i życzę dużo sukcesów w przyszłości! Systematyczność nie jest ważna. Ważne jest czerpanie z tego, co się robi, przyjemności, a nie zmuszanie się do czegoś ;D.

  OdpowiedzUsuń

Będę bardzo wdzięczna, jeśli podzielisz się swoją opinią na temat posta. :)

© Agata | WioskaSzablonów.